هر آنچه باید درباره ترولی (گاری) بدانیم

درباره ترولی (گاری)

هر آنچه باید درباره ترولی (گاری) بدانیم

اگر یک انبار یا فضایی را دارید که  وسایل سنگین در ان فضا جا به جا میشود ، بهترین و مطمئن ترین راه برای انجام این کار بسته به نوع کالا به کمک یک ترولی یا چرخ گاری است.
در این مقاله ، در مورد تفاوت ها و فواید ترولی حمل بار دستی، تاشو و … صحبت خواهیم کرد. همچنین در مورد اینکه کدام مارک ها بهترین خرید را دارند و کجا می توانید آنها را خریداری کنید ، صحبت خواهیم نمود.

ترولی با چرخ های کوچک برای حمل بار چیست؟

ترولی سکویی است که چهار چرخ کوچک و دو محور دارد. ترولی در طرح ها و اندازه های مختلفی وجود دارد و می توان از آنها برای جابجایی هر چیزی استفاده کرد.

می توانید چمدان ها را در هتل حمل کنید ، جعبه ها را جابجا کنید ، یا حتی وسایل سنگین را با سهولت فشار دهید.
بیشتر ترولی های سنتی که می بینید دارای چرخ های کوچک هستند ، با این حال به گونه ای طراحی شده اند که وزن زیادی را تحمل و به راحتی حرکت می کنند.

اکنون بسته به برند تجاری ، قیمت ترولی ها متفاوت است، اما مطمئناً ارزش سرمایه گذاری دارند. این واحدهای حمل و نقل کوچک ، ده ها سال است که پشت کارگران روزانه را نجات داده اند.
مزیت:
همانطور که می توانید مزیت اصلی یک ترولی را تصور کنید این است که به شما این امکان را می دهد تا یک آیتم سنگین یا “غیر منقول” را با سهولت حرکت دهید.

نقطه ضعف اصلی یک ترولی این است که از آنجا که چهار چرخ قرار دارد ، کمی از سطح زمین بلند شده است ، این بدان معنی است که شما مجبور خواهید بود شی را انتخاب کنید و آن را روی صفحه ترولی بگذارید.
فواید:
ترولی ها در اندازه های مختلفی عرضه می شوند که باعث می شود از گاری حمل بار بیشتر مورد استفاده قرار گیرند.

گاری حمل بار همه از نظر اندازه مشابه هستند و برای حمل وسایل بزرگ طراحی شده اند. از ترولی نیز می توانید برای جابجایی قایق ها ، وسایل نقلیه و حتی برای جابجایی وسایل سنگین بزرگتر در اطراف خانه خوداستفاده کنید. این چهار چرخ به حفظ تعادل و ایجاد مانور آسان حتی در مکانهای تنگ کمک می کند.

گاری حمل بار چیست؟

یک گاری حمل دستی به شکل عمودی L است که دارای دو چرخ است ، یک دسته در یک انتها و یک لبه کوچک مسطح در قسمت زیر است که به شما امکان می دهد اشیاء را تنظیم کنید.

گاری حمل بار دستی با اسامی مختلفی در صنعت معرفی می شود.
اگر در حال تعجب هستید که چگونه از یک گاری حمل بار استفاده کنید ، به سادگی سکوی زیرین مسطح را زیر شیء مورد نظر برای حرکت می کشید و سپس گاری را به سمت خود کج می کنید.

این حرکت به شما امکان تعادل بین دو چرخ را می دهد و حرکت از جایی به جای دیگر آسان خواهد بود. برخی از گاری های حمل بار نیز دارای دو چرخ اضافی هستند که به شما امکان می دهد یک چهار چرخ حامل ایجاد کنید که می تواند از آن برای بالا رفتن از پله ها یا پایین کشیدن صورت افقی استفاده کند.

گاری حمل بار تاشو چیست؟

گاری حمل بار تاشو نوآوری جدیدی در مورد گاری حمل بار است.

تنها تفاوت اساسی این دو در این است که در هنگام استفاده از گاری ، می توانید صفحه زیرین و چرخ ها را بکشید تا فضا کم شود. این بسیار مناسب است که بتوانید یک گاری را که به طور کلی پر از موجودی است ، نگه دارید زیرا می توان آنرا جمع کرد و فضای زیادی را روی وسیله نقلیه اشغال نکرد.
این نوع گاری ها به طور کلی سبک هستند و در صنایع مختلف قابل استفاده هستند. از آنجا که از آنها برای جابجایی جعبه ها استفاده می شود ، توصیه می شود از بارهای بیش از اندازه سنگین استفاده نشود.
فواید:
گاری حمل بار دستی برای هر شرکتی به ویژه برای رانندگان تحویل بار مفید هستند ، زیرا به شما امکان می دهند چندین جعبه را روی آنها قرار دهید و به راحتی آنها را جابجا کنید.

این چرخ دستی ها برای وسایل کوچک و سنگین عالی هستند. این به شما امکان می دهد تا در زمان ، هزینه و پس انداز خود صرفه جویی کنید و از صدمات احتمالی مربوط به کار جلوگیری کنید. به دلیل طراحی می توانید صفحه زیرین را در زیر یک شی قرار دهید و از اهرم استفاده کنید آن را روی صفحه بارگذاری کنید.

اشتراک گذاری پست